Shqip Hotmail (Falas njė e-post adresė)

 • Teknologji e fuqishme nga Microsoft ndihmon tė lufton kundėr e-postave tė padėshiruar dhe pėrmirėsimit tė sigurisė.

 • Bė mė shumė me lehtėsi dhe shpejtėsi .

 • Rritje e kapacitetit . 5GB hapėsirė, qė automatikisht rritet kur ju mė shumė keni nevojė.

 • Do tė ju krijohet njė Windows Live ID pėr ju automatikisht nga Windows Live, njė Windows Live ID ju jep juve kyēje tek Hotmail, Messenger, Xbox Live dhe lokacione tjera ku ju e shihni .

 • Bisedo pėrmes Hotmail. Shiko se a janė Messenger kontakt personat nė linjė dhe dėrgo mesazhe :-).
 • Kyēu nė Windows Live Messenger me adresėn tuaj.

 • Ndarje e kalendarit. Krijo kalendarėt qė tė gjithė familja, klub ose grupi i studim tuaj mund ta shohin. Ndiqni agjendėn e njė ngjarje sportive lokale. Ose shto kalendarėt tuaj nėse ju jeni ē'kyēur me Outlook ose Windows Live Mail nė kompjuterin tuaj.

 • Dizajn i thjesht. Ne provojmė qė ndėrfaqen tė bėjmė tė thjesht dhe tė pėrdorshme.

 • Kombinoj e-post llogaritė. Tregoj tė gjithė e-post llogarit nė njė vend, edhe nėse llogaria juaj nuk ėshtė Hotmail. Jepi sė cilėn nė dosje tė vet apo dėrgo tė gjithat e-postat nė Kutin Hyrėse.

 • Mundėsuar nga Windows Live dhe falas.

Regjistro njė llogari nė:

 1. @kombetarja.info
 2. @krenar.be
 3. @luajonline.com
 4. @shqipmessenger.com
 5. @shqiptoolbar.com
Kontrollo E-postėn

Privacy Policy | Pėr Ne | Kontakt | Report abuse
©1999 - 2011 Krenar